Naša cesta k zdraviu

Milí priatelia,

dovoľte mi zdieľať s vami príbeh našej cesty, ktorá sa začala písať už v roku 2015. Pracoval som v jednej prestížnej firme v Spojenom kráľovstve a aj napriek mnohým profesionálnym úspechom som bol na pokraji celkového fyzického a taktiež mentálneho vyčerpania. 

V tomto období môjho života som však nevenoval dostatočnú pozornosť svojmu zdraviu a žil som nezdravým životným štýlom, čo sa prejavilo aj na mojom celkovom zdraví.

Hľadanie podpory v doplnkoch


Začal som pociťovať zdravotné problémy, ktoré som už nemohol ignorovať. Rozhodol som sa preto zmeniť svoj životný štýl a hľadať skutočné riešenia. Skúšal som rôzne výživové doplnky zo Slovenska, Česka, Poľska, Maďarska, Ruska, Anglicka, USA, Belgicka, Austrálie a iných krajín. Napriek sľubom tieto doplnky nepriniesli žiadne výsledky a bohužiaľ vždy nasledovalo len ďalšie sklamanie za sklamaním.

Skúsenosť s medicínou


Keď mi alternatívne metódy nepomohli, obrátil som sa na tradičnú medicínu, dúfajúc, že nájdem odpovede a pomôžu mi. Ale skôr som sa ocitol v systéme, kde som bol len jeden z mnohých čakajúcich pacientov. Čakal som dlhé hodiny na krátke konzultácie a rôzne vyšetrenia, počas ktorých lekári ponúkali len rýchle a povrchné riešenia, ako sú lieky na symptómy. Táto frustrujúca skúsenosť mi ukázala, že zdravotnícky systém často nedokáže poskytnúť práve efektívnu a personalizovanú starostlivosť, ktorú som potreboval.

Zdravotné ťažkosti liečba 


Jedna z mojich osobných skúseností:

Raz, keď som bol chorý, sa mi na tele začali objavovať svrbiace vyrážky ako mapy. (Urtikária). Bol som z toho nešťastný, pretože to bolo veľmi nepríjemné a nevedel som normálne fungovať. Šiel som teda k lekárovi a dostal som sa neskôr na oddelenie, kde skúmajú alergie. Personál bol milý a urobili mi testy. Lekárka mi však nevedela vôbec povedať, čo mi je. Zistili mi alergiu na peľ a palinu ročnú (tieto alergie nemám) a predpísali mi skutočne silné lieky ako antihistaminiká a Prednison. Lieky mi ale nepomohli a cítil som sa ešte oveľa horšie.

Riešenie príčiny problému


Nakoniec som sa rozhodol zistiť, čo sa deje s mojím telom a prečo. Skúmal som a prišiel som na príčinu. Keďže ma bolelo hrdlo, kúpil som si sprej na hrdlo a keďže mám rád pikantné, pridával som si do jedla aj pikantnú omáčku. Obidva tieto produkty obsahovali látku Azorubín (E 122), ktorá spôsobuje alergické reakcie a žihľavku.

Mal som šťastie, že som zistil, čo spôsobovalo moje problémy a okamžite som prestal brať silné antihistaminiká a našťastie som nestihol užívať liek ako je Prednison.

Odkaz pre všetkých ľudí 


Chcem tým poukázať na to, že ak riešime len symptóm a nie príčinu, nevyriešime nič a naše zdravotné problémy nezmiznú, len sa zdajú byť preč a ešte pribudnú ďalšie problémy a vedľajšie účinky.

Naše poslanie je vaše zdravie


Advanced Health má poslanie prinášať zdravie a pohodu prostredníctvom prírodných riešení, ktoré skutočne fungujú. Chceme ponúknuť našim zákazníkom nielen produkty, ale aj skutočnú podporu na ceste k lepšiemu zdraviu. Veríme v dôležitosť každej zložky našich produktov a každý náš výrobok je založený na vedeckých štúdiách, aby naozaj pomohol dosiahnuť zdravotné ciele.

V našej spoločnosti si vážime každého z vás a tiež rozumieme, že každý má svoj jedinečný príbeh. Nie ste pre nás len číslom v systéme, ale ste našimi priateľmi, ktorým chceme pomôcť. Sme tu, aby sme vás vždy podporovali, boli vašou oporou a sprievodcom. Vaše zdravie, vaše príbehy a vaša spokojnosť sú pre nás najdôležitejšie.

Ďakujeme za vašu podporu


Ďakujem vám, že ste súčasťou našej cesty a zo srdca želáme vám aj celej vašej milovanej rodine nekonečné zdravie a šťastie v živote, plné radosti.

 

Roman Adamkovič
Zakladateľ, riaditeľ
ADVANCED HEALTH s.r.o.