Rozlúčte sa s kapsulami a tabletkami

VÝHODY SUBLINGVÁLNYCH INTRAORÁLNYCH SPREJOV

Dopĺňanie tradičnými tabletkami alebo kapsulami je bežné, ale spolieha sa predovšetkým na tráviaci proces. Je to naozaj najefektívnejší spôsob, ako naše telo získava a využíva svoje živiny? Pravda je taká, že nie. Existuje spôsob, ako naše telo okamžite získať vitamíny a minerály, ktoré potrebujeme, bez toho, aby sme museli počas trávenia rozkladať pilulku, tabletu alebo mäkký gél. Touto metódou sú intraorálne spreje. Intraorálne spreje môžu pomôcť pri detoxikácii, budovaní imunitnej podpory a oveľa viac.

AKO FUNGUJÚ SUBLINGVÁLNE INTRAORÁLNE SPREJE

Naše intraorálne spreje obsahujú aktívne zložky suspendované v ultračistej deionizovanej vode. Pri striekaní sa do úst uvoľňujú presne vyvážené mikrokvapôčky, ktoré umožňujú rýchlejšie vstrebávanie živín. Tieto spreje môžu mať viacero priaznivých účinkov vrátane: podpory detoxikačnej očisty, posilnenia imunitného systému a doplnenia živín, ktorých môžete mať nedostatok.

Namiesto spoliehania sa na trávenie sa intraorálny sprej rýchlejšie vstrebáva pomocou technológie Advanced Health bunkový systém. Vďaka tomu sú naše receptúry biologicky dostupnejšie so zvýšenou účinnosťou.

Výsledky Sublingválnych Intraorálnych sprejov Advanced Health majú vysokú biologickú dostupnosť, ktorá vyjadruje, koľko aktívnych zložiek sa absorbuje a je schopných pôsobiť, keď sa dostanú do tela. Povrchové napätie na intraorálnych sprejoch  Advanced Health sa meria pri 53 dyn/cm, čím sa zvyšuje slizničná absorpcia a systémová biologická dostupnosť.

Naše sprejové receptúry uvoľňujú mikrokvapôčky, ktoré sú presne vyvážené a poskytujú rýchlu absorpciu živín. Tieto spreje môžu mať viacero priaznivých účinkov vrátane: podpory detoxikačnej očisty, posilnenia imunitného systému a doplnenia živín, ktorých môžete mať nedostatok.

VÝHODY SUBLINGVÁLNEHO INTRAORÁLNEHO SPREJA

Sublingválne Intraorálne spreje od Advanced Health sú najúčinnejšou formou suplementácie. Štúdie ukazujú, že v kombinácii s tekutou formulou môžu byť živiny pre telo oveľa ľahšie absorbované, ako keď sa užívajú prostredníctvom kapsuly alebo pilulky. Spreje Advanced Health sú naplnené našou technológiou Advanced Health bunkový systém, vysoko kvalitnými ingredienciami a dôkladnými bezpečnostnými štandardmi, predstavujú budúcnosť suplementácie a detoxikácie.

Na druhej strane kapsuly a pilulky nie sú také účinné, pretože účinne nedodávajú zložky do tela. Musia cestovať cez tráviaci systém a často sú zničené žalúdočnou kyselinou skôr, ako sa prejavia akékoľvek výhody. Nielenže je to strata času a peňazí, ale výrazne tým môže utrpieť vaše zdravie.

Výplne nachádzajúce sa v kapsulách a pilulkách môžu byť tiež škodlivé pre vaše zdravie. Vedľajšie účinky môžu zahŕňať:

  • Nepríjemné prehĺtanie
  • GI nepohodlie
  • Nechutné grganie
  • Slabá absorpcia
  • Hnačka
  • Nevoľnosť

Sublingválne intraorálne spreje sú pohodlnejšie ako pilulky a kapsuly, pretože nevyžadujú príjem jedla ani pitia a každý prípravok sa rýchlejšie vstrebáva. Okrem toho môžu tradičné tablety a kapsuly spôsobovať nepohodlie, najmä u detí a starších ľudí, pretože môžu mať problémy s ich prehĺtaním. Jednoducho nastriekajte, podržte a prehltnite preferované formulácie od Advanced Health.

Podľa štúdií na zvýšenie absorpcie vitamínov môže intraorálny sprej podaný po detoxikačnej očiste účinne dodať zložky do vášho tela lepšie ako kapsuly. Okrem toho niekoľko štúdií publikovaných v roku 2019 zistilo, že celkovo väčšina účastníkov uprednostňuje spreje pred kapsulami na dodávanie doplnkov. Vo všeobecnosti ľudia uprednostňujú intraorálne spreje kvôli ich ľahkému použitiu a skvelej chuti.

Pre naše zdravie je nevyhnutné maximálne vstrebávanie potrebných vitamínov a živín. Bohužiaľ, jedlo nie je vždy schopné poskytnúť dostatočné množstvo týchto vitamínov a živín. Riešením sú sublingválne intraorálne doplnkové spreje, ktoré podporujú rýchlu absorpciu a zvýšenú biologickú dostupnosť.