Glutatión GSH- Posilnite svoj imunitný systém

Glutatión GSH- Posilnite svoj imunitný systém

Uprostred pandémie COVID-19 sa veľa ľudí zúfalo snažilo nájsť prevenciu alebo liek. Je dôležité pochopiť, že žiadne doplnky, lieky ani diéta vás nemôžu ochrániť pred vírusom. Ako už bolo povedané, udržiavanie zdravého imunitného systému vždy hrá kľúčovú úlohu pri prevencii infekcií a chorôb.

Váš imunitný systém neustále chráni vaše telo pred patogénmi, ako sú vírusy, toxíny a baktérie. V súčasnosti je viac ako kedykoľvek predtým dôležité správne sa starať o svoj imunitný systém a robiť všetko pre to, aby ste svoju imunitu posilnili. Existuje mnoho spôsobov, ako to urobiť, vrátane:

· Doprajte si plnohodnotný spánok každú noc
· Dodržiavajte zdravú stravu vrátane celozrnných rastlinných potravín
· Venujte sa aktivitám a cvičeniu
· Pite veľa tekutín počas dňa
· Pridajte si doplnky do svojho denného režimu

Na posilnenie imunitného systému môžete použiť množstvo doplnkov, ako je vitamín C, zinok, vitamín D a menej známy glutatión! Štúdie naznačujú, že glutatión môže posilniť všeobecnú imunitnú odpoveď vášho tela. Glutatión sa používa na liečbu oslabeného imunitného systému kvôli jeho antioxidačnej sile a detoxikačným látkam.

Čo je glutatión?

Glutatión je antioxidant, ktorý sa nachádza v rastlinách, zvieratách, hubách a niektorých baktériách. Glutatión zabraňuje poškodeniu bunkových zložiek vo vašom tele, ktoré je spôsobené voľnými radikálmi, peroxidmi, lipidovými peroxidmi a ťažkými kovmi. Glutatión je dôležitý antioxidant, ktorý sa prirodzene vytvára vo vašom tele a pomáha detoxikovať chemikálie, ktoré vám môžu ublížiť.

Ukázalo sa, že nízke hladiny glutatiónu (GSH) idú ruka v ruke so zlým zdravím. Hoci naše telo prirodzene produkuje glutatión, vaša prirodzená zásoba sa môže výrazne znížiť, ak ste starší alebo máte nejaké zdravotné problémy vrátane:

· Rakovina
· HIV/AIDS
· Vystavenie chemickým toxínom (vrátane znečistenia)
· Vystavenie UV žiareniu
· Vystavenie kadmiu
· Chronický stres
· Nadmerné požívanie alkoholu
· Cukrovka
· Fajčenie
· Parkinsonova choroba
· Zlá strava
· Hepatitída

Zdravotné prínosy glutatiónu

Glutatión má mnoho dôležitých funkcií a zdravotných výhod pre každého, najmä pre starších ľudí a pre každého, kto už má zdravotné problémy. Prečítajte si nižšie, aby ste videli niektoré zo zdravotných výhod zvyšovania hladín glutatiónu.

Znižuje poškodenie pečeňových buniek

Pečeňové bunky môžu byť poškodené mnohými vecami vrátane hepatitídy, nadmerného požívania alkoholu a stukovatenia pečene. Štúdia PubMed uvádza, že glutatión redukoval malondialdehyd, marker poškodenia buniek v pečeni, u pacientov s tukovým ochorením pečene. Ďalšie štúdie ukazujú, že glutatión môže pomôcť znížiť poškodenie pečeňových buniek vďaka svojim antioxidačným vlastnostiam a schopnosti detoxikovať.

Posilnite svoj imunitný systém s glutatiónom

Zlepšuje citlivosť na inzulín

Inzulínová rezistencia môže viesť k rozvoju cukrovky 2. typu. Ukázalo sa, že sa stáva bežnejším s vekom, pretože ľudia s pribúdajúcim vekom produkujú menej glutatiónu. Štúdia PLoS One naznačuje, že ľudia s inzulínovou rezistenciou majú tendenciu mať nižšie hladiny glutatiónu. Ukázalo sa, že zvýšenie hladín glutatiónu zlepšuje inzulínovú rezistenciu a spaľovanie tukov.

Znižuje príznaky respiračných chorôb

N-acetylcysteín, vedľajší produkt glutatiónu, je liek používaný na liečbu stavov, ako je astma a cystická fibróza. Štúdie PubMed ukazujú, že dokáže riediť hlien, čím sa stáva menej pastovitým. Glutatión tiež znižuje zápal a pomáha zmierniť príznaky respiračných ochorení.

Zvyšuje hladinu energie

Energia sa vyrába vo vašich bunkách prostredníctvom mitochondrií. Ak sú vaše mitochondrie poškodené, spomalia sa a produkujú menej energie. Ukázalo sa, že glutatión chráni mitochondrie pred voľnými radikálmi a oxidačným poškodením, ktoré spôsobujú. Inými slovami, glutatión hrá zásadnú úlohu pri výrobe energie!

Posilnite svoj imunitný systém

Ako už bolo spomenuté, glutatión GSH vám pomáha udržiavať zdravý imunitný systém, ktorý pomáha vášmu telu bojovať proti infekciám. Výskum PubMed ukazuje, že aktívny glutatión stimuluje biele krvinky, ktoré sú najlepšími bojovníkmi proti infekciám vášho tela. Glutatión pomáha vášmu telu produkovať viac látok bojujúcich proti infekciám, čím kontroluje bakteriálne aj vírusové infekcie. Vitamín C má tendenciu priťahovať všetku pozornosť, pokiaľ ide o imunitu, ale glutatión je rovnako účinný, no veľmi málo uznávaný!

Existuje množstvo zdravotných výhod, ktoré uvidíte so zvýšenou hladinou glutatiónu okrem výhod uvedených vyššie!

Môžem zvýšiť glutatión prirodzene?

Existujú potraviny bohaté na aminokyseliny a síru, ktoré môžu pomôcť zvýšiť hladinu glutatiónu. Niektoré z populárnych potravín zahŕňajú:

· Špenát
· Nespracované mäso
· Špargľa
· Cesnak
· Brokolica
· Avokádo
· Nepasterizované mlieko

Bohužiaľ, výskum ukazuje, že vaše telo správne neabsorbuje glutatión z potravín.

Ako mám užívať glutatión?

Glutatión je degradovaný tráviacim systémom, takže keď sa konzumuje prostredníctvom potravín alebo piluliek, existuje len malá pravdepodobnosť, že sa glutatión dostane do obehu a správne sa vstrebe do vášho tela. Inými slovami, neuvidíte zdravotné prínosy glutatiónu, ak ho nebudete užívať v správnej forme. Výskum ukazuje, že glutatión môže prechádzať cez membrány krvného obehu a je oveľa pravdepodobnejšie, že ho vaše telo správne absorbuje, keď sa užíva sublingválne.

Sublingválne podávanie je spôsob konzumácie liekov ústami na zvýšenie absorpcie. Vyžaduje si to umiestniť liek alebo doplnok pod jazyk, kde sa absorbuje a rozpustí do krvného obehu cez sliznice. Kreatívne

Advanced Health vytvoril Glutathione (GSH) s ohľadom na tento výskum. Nie je to tabletka a nemusíte ju miešať do nápojov, užívať s jedlom ani dodržiavať žiadny iný špeciálny protokol.

Náš glutatiónový doplnok je pozoruhodne účinný sublingválny intraorálny sprej. Jednoducho si nastriekajte doplnok do úst, pod jazyk a pokračujte vo svojom dni. Skvele chutí a zmestí sa do kabelky, peňaženky alebo vrecka. Vaša hladina glutatiónu sa zvýši o 10 % za približne 7 hodín.

Naozaj to funguje?

Advanced Health Glutatión (GSH) získava chválu za svoju „neprekonateľnú technológiu“ vo svete doplnkov. Náš tím lekárov, ako aj mnoho iných lekárov, sľubuje rýchle, efektívne a trvalé výsledky pre všetkých, ktorí používajú náš produkt. Lekári uvádzajú spokojnosť a zlepšenie zdravotného stavu u pacientov užívajúcich redukovaný glutatión. Selektívnym doplnením prirodzeného glutatiónu našim extra silným produktom pacienti optimalizovali svoje prirodzene sa vyskytujúce hladiny glutatiónu a udržali si zdravé hladiny oxidačného stresu.

Ľudia, ktorí používajú Advanced Health Glutatión (GSH) tiež hlásili výhody, ako napríklad:

· Zlepšenie kardiovaskulárneho zdravia
· Rýchlejšie zotavenie z chorôb
· Zmiernenie symptómov chronických chorôb
· Zníženie stresu
· Zlepšený rast svalov
· Zlepšený atletický výkon

Príbehy zákazníkov

Dušan Labuda
Ak máte hypotyreózu, tento produkt vám zvýši FT3 a dodá vám energiu. Zníži tiež estradiol v porovnaní s testosterónom. Mužom, ktorí bojujú s nízkou hladinou testosterónu to určite pomôže. Pomôže vám tiež oveľa lepšie spať a tiež som si všimol (keďže absolvujem krvné laboratórne testy každých 12 týždňov), že moje hormóny sú vyváženejšie a nemusím toľko dopĺňať, ukázali to jasne testy. Nie je zlé povedať, že určite dostanete to, za čo zaplatíte, proste tento produkt sa rozhodne oplatí kúpiť…

Miroslava Fabianová
V porovnaní s inými lipozomálnymi doplnkami s fakt že zlou chuťou funguje ešte silnejšie a konečne chutí dobre!! Glutatión je silný antioxidant a oplatí sa ho začleniť do denného režimu a za mňa úplne super. Cesta do krvného obehu pre neinjekčné lieky je totiž najkratšia cez sliznicu úst.

Svetlana Janíková
ÚŽASNÉ pre spevákov a rečníkov, odporúčam pretože som speváčka a občas robím amatérsky dabing. Tento sprej beriem so sebou, keď cestujem, má silné účinky a rýchle hojí počas dňa.

Ukázalo sa, že glutatión funguje u mnohých ľudí. Aj keď robíte, čo môžete, aby ste pomohli zastaviť šírenie COVID-19 sociálnym dištancovaním, mali by ste tiež urobiť, čo môžete, aby ste posilnili svoj imunitný systém, aby ste mali väčšiu šancu bojovať proti množstvu infekcií a chorôb. Existuje mnoho spôsobov, ako si udržať zdravý imunitný systém. Zvýšenie hladiny glutatiónu je len jednou z možností, ale veľmi efektívnou, ktorá prichádza s dlhým zoznamom ďalších zdravotných výhod. Zostaňte v bezpečí a zostaňte zdraví!

Zdroj:

https://www.ingentaconnect.com/content/ben/cmc/2012/00000019/00000023/art00014
https://www.sciencedirect.com/science/article/abs/pii/S1044743112001856
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3628138/
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3626551/
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/25933971
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/22708999