Doplnky v tekutej forme

Doplnky v tekutej forme

SÚ VITAMÍNY NA TEKUTEJ BÁZE LEPŠIE AKO TABLETKY A PRÁŠKY?

Vo svete vitamínov a doplnkov sa vedie diskusia: sú doplnky na tekutej báze lepšie ako kapsuly alebo pilulky? Fungujú tieto vitamíny lepšie?

Štúdie ukazujú, že v kombinácii s tekutou formulou môžu byť živiny pre telo oveľa ľahšie absorbované, ako keď sa užívajú prostredníctvom kapsuly alebo pilulky. Spreje od Advanced Health sú naplnené našou technológiou Advanced Bunkový Systém s vysoko kvalitnými ingredienciami a dôkladnými bezpečnostnými štandardmi, predstavujú budúcnosť suplementácie.

PROBLÉM S KAPSULAMI A TABLETKAMI

Kapsule a tabletky sú štandardom suplementácie už stovky rokov, ale to neznamená, že sú tou najefektívnejšou možnosťou aby ste prijali do svojho organizmu vitamíny. Začína sa ťažkosťami s prehĺtaním, čo môže viesť k zablokovaniu dýchacích ciest a nepríjemným pocitom v hrdle.

Kapsuly a pilulky nedodávajú telu účinné látky a ľudia vyhadzujú svoje peniaze na zaplatenie za zložky, ktoré nie sú systémovo biologicky dostupné.

ČO JE BIOLOGICKÁ DOSTUPNOSŤ?

Biologická dostupnosť, zjednodušene povedané, je to koľko látky vstúpi do obehu, absorbuje sa a po zavedení do tela môže pôsobiť. Čím viac je doplnok (vitamín) biologicky dostupný, tým viac ho telo absorbuje a využije.

Keď majú doplnky nízku biologickú dostupnosť, telo nie je schopné absorbovať väčšinu látky a veľká časť zložky, za ktorú ste zaplatili, zostáva nevyužitá a nevstrebaná, čo vám neponúka žiadne skutočné výhody. To je strata času a peňazí. Hľadanie doplnku s vynikajúcou biologickou dostupnosťou je nanajvýš dôležité.

VEDĽAJŠIE ÚČINKY PLNÍV

Kapsuly a pilulky majú cestovať cez tráviaci systém, aby sa absorbovali, podobne ako jedlo. Bohužiaľ, mnohé z prospešných živín obsiahnutých v týchto doplnkoch nikdy neprejdú cez žalúdok a sú zničené žalúdočnou kyselinou skôr, ako môžu ponúknuť skutočné výhody.

Tieto doplnky sa často dodávajú s plnivami alebo kapsulami, ktoré môžu spôsobiť zdravotné problémy. Kombinácia týchto neprirodzených zložiek a zlé dodanie môže spôsobiť vedľajšie účinky. Tie obsahujú:

 • GI nepohodlie
 • Nechutné grgnutia
 • Slabá absorpcia
 • Hnačka
 • Nevoľnosť
 • Nepríjemné prehĺtanie

Nielenže sú tieto plnivá pre vás zlé, ale plnivá znižujú vstrebávanie živín. Je tiež bežné, že sa vitamíny opäť nerozkladajú správne, čo vedie k neúčinnému dopĺňaniu. Doplnky, ktoré nerobia dobre pre vaše zdravie, by nemali byť alternatívou.

Doplnky v tekutej forme
Doplnky v tekutej forme

PREČO CHCETE DOPLNOK BEZ TOXÍNOV

Environmentálna toxicita je všade okolo nás; v našich potravinách, vzduchu a vode, produktoch a dokonca aj doplnkoch. Zaslúžite si doplnkovú možnosť, ktorá zlepší vaše zdravie, nie ďalej riskovať. Niektoré plnivá bežne používané v doplnkoch sú v skutočnosti dosť toxické a pri dlhodobom užívaní môžu spôsobiť vážne zdravotné problémy.

Niektoré z najbežnejších výplní, ktorým sa treba vyhýbať, sú:

 • Stearan horečnatý
 • Oxid kremičitý
 • Oxid titaničitý
 • Umelé farbenie
 • Hydrogenovaný olej
 • Ťažké kovy ako: olovo a ortuť

Všetky tieto zložky sú spojené s ničivými zdravotnými problémami a sú len špičkou ľadovca. Vo svete, kde technológia zašla tak ďaleko, by ste si predstavovali, že niekto by už teraz našiel lepší spôsob, ako doplniť všetky potrebné látky do organizmu a to bez plytvania. No a my ich máme.

INOVÁCIA SUBLINGVÁLNEHO INTRAORÁLNEHO SPREJA

Výsledky vďaka technológii sublingválneho intraorálneho spreja Advanced Health je, že každá zložka je mimoriadne biologicky dostupná pre ľudské telo. Chápeme, ako chce telo prijímať živiny a namiesto toho, aby sme očakávali, že sa telo prispôsobí nášmu spôsobu konania, prispôsobili sme sa telu.

S tímom vedcov a zdravotníckych odborníkov vytvoril Roman A., zakladateľ a spoločnosti  Advanced Health, pokročilý sublingválny intraorálny sprej s účinnosťou na bunkovej úrovni. Doplnkový sprej môže znieť neznáme, ale v skutočnosti je pre telo oveľa jednoduchšie absorbovať živiny týmto spôsobom.

S našimi rozprašovateľnými doplnkovými receptúrami nie je potrebný pohár vody a nemusíte sa snažiť prehltnúť obrovské pilulky. Živiny sa vstrebávajú v priebehu niekoľkých sekúnd a telo ich absorbuje a využíva efektívnejšie. Jednoducho nastriekajte, švihnite a prehltnite.

AKO FUNGUJÚ DOPLNKY NA TEKUTEJ BÁZE?

Naše pokročilé sublingválne intraorálne spreje s účinnosťou na bunkovej úrovni dodávajú zložky v systémovo biologicky dostupnej vodnej forme, ktorá pôsobí na ľudské telo, nie proti nemu.

NAŠE POKROČILÉ BUNKOVÉ RECEPTÚRY POSKYTUJÚ:

 • Pokročilú bunkovu technológiu
 • Vynikajúcu biologickú dostupnosť
 • Žiadne použitie nežiaducich spojív, plnív alebo konzervačných látok
 • Veľmi rýchlu absorpciu
 • Väčšiu účinnosť
 • Prírodné, vegánske ingrediencie
 • Skvelú chuť
 • Žiadne GI nepohodlie
 • Flexibilitu dávkovania
 • Viac pohodlia

Naše receptúry NIKDY neobsahujú neprirodzené alebo škodlivé plnivá. Jedinou výplňou je tu ultračistá deionizovaná voda. Všetko ostatné, čo sa nachádza vo fľaštičke Advanced Health je vedome vybrané na zlepšenie zdravia a napomáhanie prirodzeným procesom tela. Všetky naše receptúry sú vegánske, prírodné a efektívne.

Naše receptúry sú nielen efektívnejšie, ale aj pohodlnejšie; môžu sa užívať s jedlom alebo bez jedla a bez nepohodlia pri prehĺtaní, ako aj nákladovo efektívnejšie.

ČO JE POKROČILÁ BUNKOVÁ TECHNOLÓGIA?

Pre zakladateľa spoločnosti Advanced Health Romana A. bola zvýšená biologická dostupnosť doplnkov na tekutej báze len prvým krokom. Chcel pokračovať v inováciách a hľadal spôsob, ako telu ešte viac uľahčiť vstrebávanie živín. Po rokoch výskumu a investovaných peňazí sa zrodila technológia bunkovej suplementácie.

Pokročilá bunková technológia označuje proces, ktorým Roman A. a jeho tím môžu vylepšiť tekuté doplnky výživy, čím sa stanú ešte biologicky dostupnejšími ako konkurenčné tekuté značky. To sa v konečnom dôsledku premieta do rýchlejšej absorpcie, vyššej účinnosti, menšieho gastrointestinálneho nepohodlia a lepších výsledkov.

Výsledky Advanced Health tiež dokázala preniesť túto pokročilú bunkovú technológiu do svojich gumených a topických produktov, čím zaistila, že každý produkt, ktorý predávame, má vysokú biologickú dostupnosť. Pokiaľ ide o vaše zdravie, Advanced Health vám prináša to najlepšie. Veľmi nám záleží na kvalite vášho zážitku zo suplementácie a chceme, aby ste dostali viac, než je hodnota vašich peňazí.

VÝSLEDKY  ADVANCED HEALTH: DOPLNKOVÁ SPOLOČNOSŤ, KTOREJ MÔŽETE DÔVEROVAŤ 

Advanced Health receptúry prekračujú účinnosť tradičných doplnkov – niet divu, že sú to jedny z najviac ponúkaných zdravotných doplnkov na trhu. S niekoľko ročnými výskumami a skúsenosťami si môžete byť istí, že formulácie produktov Advanced Health poskytnú výsledky, ktoré vám pomôžu žiť šťastnejší a zdravší život.

Výsledky, ktoré odporúčajú lekári a zákazníci na celom svete, hovoria samy za seba.

VÝROBA

Výsledky doplnkov Advanced Health sú vyrobené z prírodných ingrediencií najvyššej kvality, ktoré sú získavané eticky a dôkladne testované na čistotu. Naše produkty vyrábame interne v našom certifikovanom zariadení HACCP a podieľame sa na každom kroku výrobného procesu. Robíme to preto, aby sme zaistili, že dodávame ingrediencie najvyššej kvality tým najúčinnejším a najprirodzenejším možným spôsobom. Nie všetky doplnkové spoločnosti môžu povedať to isté.

NOVÁ VEDA O ZDRAVÍ

Pokročilé vitamíny (sublingválne intraorálne spreje) od Advanced Health sú budúcnosťou suplementácie. Výsledky doplnkov Advanced Health je, že sú biologicky dostupnejšie, rýchlo sa vstrebávajú, čistejšie, bezpečnejšie, pohodlnejšie, nákladovo efektívnejšie a účinnejšie ako ktorýkoľvek iný spôsob perorálnej suplementácie. Doprajte telu živiny tak, ako ich chce prijímať. Prijmite novú vedu o zdraví.