Detox tela a organizmu – Životná potreba

Detox tela a organizmu - Životná potreba

Nie je žiadnym tajomstvom, že náš svet je plný toxínov. Od potravín, ktoré jeme, až po vzduch, ktorý dýchame, je ťažké uniknúť škodlivým chemikáliám a znečisťujúcim látkam, ktoré sú všade okolo nás. Odpoveďou na toto všetko je detox. Je teda životne dôležité zúčastniť sa detoxikácie tela, pretože je to to, čo vyplavuje toxíny, ktoré prekvitajú v našom tele, čo spôsobuje, že sa cítime hrozne. Preto je dôležité podať svojmu telu pomocnú ruku užívaním detoxikačných doplnkov.

Je detox skutočne potrebný?

Toxíny môžu číhať všade okolo vás. Môžu byť v jedle, ktoré jete, vo vzduchu, ktorý dýchate, vo výrobkoch, ktoré si nanášate na pokožku, a vo veciach, ktoré skladujete v kuchynských skrinkách. BPA, parabény, pesticídy, znečistenie ovzdušia – pred týmito toxickými chemikáliami ste už pravdepodobne boli varovaní. Ale ak je každý vystavený toľkým toxínom, prečo potom nie je každý chorý?

Ľudské telo má v skutočnosti svoje vlastné systémy na identifikáciu a elimináciu toxínov, ktoré môžete absorbovať, požívať alebo vdychovať. Vaša pokožka, pľúca, pečeň, obličky a lymfatický systém prispievajú k prirodzenému detoxikačnému procesu vášho tela. Ak však dáte telu príliš veľa toxickej záťaže, je možné tento proces prevalcovať.

Premýšľajte o tom takto. Predstavte si, že pracujete na počítači a používate niekoľko programov súčasne. Zapisujete tabuľku, máte spustený prehrávač videa a robíte prieskum na internete s niekoľkými otvorenými oknami prehliadača. Keď otvoríte viac softvérových programov, môžete si všimnúť, že váš počítač na vás reaguje pomalšie.

Tak, ako sa váš počítač spomalí, keď ho prinútite robiť viac práce, spomalí sa aj vaše telo, keď ho prinútite viac detoxikovať. V tom istom zmysle, aj keď má váš počítač nainštalovaný antivírusový softvér, stále potrebuje údržbu, aby dobre fungoval. Takže áno, aj keď má svoj vlastný detoxikačný systém, vaše telo môže použiť ladenie na to, aby fungovalo na najvyššej úrovni výkonu.

Ako spoznáte, že je váš detoxikačný systém preťažený?

Vaše telo dokáže zvládnuť vystavenie mnohým toxínom, ktoré sa vám môžu dostať do cesty. Postupom času, keď detoxikačný systém vášho tela pociťuje stres zo zvládania opakovanej expozície a to sa môže stať pre neho príliš veľkou záťažou. Vtedy si môžete začať všímať mierne príznaky toxicity. Môže ísť o bolesť hlavy, kýchanie alebo celkovú únavu a to je signál preto, aby ste svojmu telu dali dostatočne potrebný detox.

Vaše príznaky môžu prichádzať a odchádzať, alebo môžu byť trvalejšie. Niektoré môžu začať byť veľmi nápadné a dokonca rušivé pre váš život. Môžete mať žihľavku, bolesť kĺbov, problémy s trávením alebo dokonca problémy s duševným zdravím, ako je úzkosť alebo depresia. Pretože toxíny môžu narušiť vašu imunitnú funkciu, môžete tiež zistiť, že častejšie prechladnete. detox je dobré robiť tak často, ako je to možné.

‌Ako detoxikácia prospieva imunitnému systému?

Detox podporuje fungovanie každého orgánového systému vo vašom tele na optimálnej úrovni. Zbaví vaše telo prebytočných toxínov, ktoré môžu spomaľovať váš metabolizmus. Aj keď si tento efekt môžete všimnúť ako ďalšie centimetre okolo pása, váš metabolizmus je zodpovedný za oveľa viac. Váš metabolizmus je spôsob, akým riadite a regulujete energiu pre fungovanie vášho tela. Váš imunitný systém nemôže správne fungovať, keď nemá toľko energie.

Kľúčovou súčasťou každého detoxu je podpora správnej funkcie tráviaceho systému. Nechcete úplne vyčistiť gastrointestinálny trakt, pretože je dôležité zachovať prítomnosť zdravých baktérií v čreve. Nechcete však, aby toxíny bránili tráveniu a vstrebávaniu živín, ktoré konzumujete. Váš imunitný systém potrebuje tieto živiny na fungovanie a ochranu vášho tela.

Vaše hormóny tiež zohrávajú úlohu pri regulácii vášho imunitného systému. Rovnováha štítnej žľazy, kortizolu, estrogénu, testosterónu a progesterónu ovplyvňuje imunitnú funkciu. Ak sa tieto hormóny dostanú do nerovnováhy, môžu narušiť činnosť imunitného systému. Preto sa chemikálie, ktoré môžu narušiť hormonálnu rovnováhu, často nazývajú endokrinné disruptory (pretože hormonálny systém je známy aj ako endokrinný systém). Takže detoxikácia tela na odstránenie takýchto chemikálií výrazne prospieva imunitnému systému.

Účasť na detoxikácii tela má nespočetné množstvo výhod. Produkty Advanced Health môžu pomôcť očistiť telo od toxínov a posilniť váš imunitný systém, skúste preto vyskúšať ich ultra silný detox.

Detox posilňuje imunitný systém

Jednou z hlavných výhod detoxikácie tela je, že môže pomôcť posilniť váš imunitný systém. Keď je vaše telo preťažené toxínmi, je pre váš imunitný systém ťažké správne fungovať a práve tu prichádza detox. Očistením tela od toxínov dávate svojmu imunitnému systému šancu zotaviť sa a stať sa silnejším.

Pomoc pri chudnutí

Detox, mnoho ľudí ho pozná a pritom nevie, že výhodou detoxikácie tela je aj to, že vám môže pomôcť schudnúť. Keď je vaše telo preťažené toxínmi, je pre vaše telo ťažšie schudnúť. Očistením tela od toxínov vyplavujete toxíny, ktoré vám často sťažujú chudnutie.

Zlepšite zdravie pokožky

Keď je vaše telo preťažené toxínmi, môže to spôsobiť rôzne kožné problémy. Jednou z posledných výhod detoxikácie tela je, že môže pomôcť zlepšiť zdravie pokožky. Očistením tela od toxínov dáte svojej pokožke šancu zotaviť sa a stať sa zdravšou.

Detox s výsledkami Advanced Health ULTRA SILNÁ DETOXIKÁCIA

Produkty od Advanced Health sú navrhnuté tak, aby podporovali detoxikáciu a pomáhali vášmu telu efektívnejšie odstraňovať toxíny. Ak hľadáte spôsob, ako očistiť svoje telo od toxínov a posilniť imunitný systém, produkty Advanced Health sú perfektnou voľbou. Vďaka jedinečnej zmesi ingrediencií sú navrhnuté tak, aby pomohli vášmu telu optimálne fungovať.

Ak hľadáte ideálne východiskové miesto, začnite s ULTRA SILNOU DETOXIKÁCIOU.

Detoxikácia tela a pocit obnovenia. Ultra silná detoxikácia obsahuje kombináciu dvoch skutočne najsilnejších detoxikačných prostriedkov v súčasnosti, ktoré selektívne viažu a odstraňujú toxíny bezpečne a efektívne. Advanced Health bunková technológia poskytuje najvyššiu absorpciu a maximálnu účinnosť s pozoruhodnými výsledkami.

Advanced Health ULTRA SILNÁ DETOXIKÁCIA obsahuje špeciálny čistý redukovaný Glutatión a Fulvovú / Humínovú kyselinu a obidve tieto látky detoxikujú vaše telo na hĺbkovej bunkovej úrovni. Konkurenčné kvapalné a práškové formulácie, ktoré zďaleka nie sú rovnako účinné. Vďaka tomu je balíček od Advanced Health ULTRA SILNÁ DETOXIKÁCIA výrazne lepší ako ostatné produkty na trhu. Reakcia pacienta počas detoxikácie tela je veľmi pozitívna a ľahko rozpoznateľná.

Prečo to neskúsiť? Vaše telo sa vám poďakuje!

Viac informácií nájdete na stránke advancedhealth.sk.

Zdroj:

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7310262/
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/23844383/
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/17405691/
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/25522674/
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/9630736/
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/1749210/
https://www.jonnpr.com/PDF/1585.pdf