Cukrovka a rakovina vs Fulvová kyselina

Cukrovka a rakovina vs Fulvová kyselina

Cukrovka, rakovina a iné choroby bohužiaľ dnes trápia čoraz viac ľudí.  Vedecké výskumy úspešne poukazujú, že tieto choroby sa dajú liečiť. Odpoveďou je Fulvová kyselina. Samozrejme, naša webová stránka je plná svedectiev, článkov a výskumov, ktoré hlásajú výhody doplnkov kyseliny fulvovej. Veríme v náš produkt – a veria nám to aj naši spokojných zákazníci. Ale neberte nás len za slovo! Pozrite sa, čo hovoria lekári a odborníci o doplnkoch kyseliny fulvovej.

Web MD¹ o doplnkoch kyseliny fulvovej

WebMD je webová stránka mnohých Američanov pre všetky veci súvisiace so zdravím. V skutočnosti spoločnosť eBizMBA zaradila WebMD medzi webové stránky o zdraví a wellness číslo jedna s odhadom 80 miliónov návštevníkov mesačne.

Podľa WebMd sa doplnky kyseliny fulvovej užívajú pri poruchách mozgu (vrátane Alzheimerovej choroby) a hlavne pri chorobách ako infekcia dýchacích ciest, rakovina, únava, toxicita ťažkých kovov a pri prevencii hypoxie (stavy, pri ktorých telesné tkanivá nedostávajú dostatok kyslíka) a výborné výsledky ukazujú aj výskumy pri liečbe cukrovky Cukrovka – 1. typu (diabetes mellitus 1. typu), Cukrovka 2. typu (diabetes mellitus 2. typu) a v niektorých prípadoch cukrovka (LADA diabetes).

Na svojej webovej stránke WebMD konkrétne uvádza, že: „Kyselina fulvová môže blokovať reakcie v tele, ktoré spôsobujú symptómy alergie… prerušiť kroky spojené so zhoršením mozgových porúch, ako je demencia, znížiť zápal a zabrániť alebo spomaliť rast choroby akou je rakovina.

WebMD tiež uvádza, že „kyselina fulvová má zrejme imunostimulačné a antioxidačné účinky“. Okrem toho v časti o interakciách WebMD uvádza, že v súčasnosti nemá žiadne informácie o interakciách s kyselinou fulvovou.

Dr. Nuzum a liečba rakoviny Fulvovou kyselinou

Dr. Nuzum hovorí, že kyselina fulvová je najsilnejším chelátorom na svete. Rozpúšťa a privádza do roztoku akýkoľvek ťažký kov, s ktorým príde do kontaktu. Potom sa na ňu naviaže kyselina fulvová a vynesie toxín z tela. Týmto spôsobom Nuzum označuje fulvovú kyselinu ako „doručovateľa a smetiara“.

Po druhé, kyselina fulvová koncentruje molekulárny kyslík v bunkách.

Rakovina vs kyselina Fulvová – Vysvetlenie

„Nízky nedostatok kyslíka na bunkovej úrovni počas dlhého časového obdobia má za následok rakovinu,“ hovorí.

Tento proces okysličovania potom tiež „zvyšuje“ bunkové napätie v akomsi procese proti starnutiu bunky. Rovnako ako batéria nášho auta, čím viac voltov má, tým dlhšie vydrží. Žiadne napätie sa nerovná vybitej batérii alebo vybitému článku.

Po tretie, kyselina fulvová zvyšuje mikrobiálnu aj enzymatickú funkciu. Vedeli ste, že každý úder vášho srdca je výsledkom kaskádového efektu 85 rôznych enzymatických reakcií… stále dokola? Vedeli ste, že len v pečeni existuje viac ako 65 000 enzymatických funkcií? Mikróby a enzýmy robia veľkú časť telesných ťažkostí, pokiaľ ide o mechaniku uskutočňovania vecí, pričom spolupracujú na dosiahnutí potrebných výsledkov. Samotné radikálne zlepšenie týchto aktivít by bolo samo osebe príbehom.

Štvrtým aspektom a možno najživotodarnejšou kvalitou kyseliny fulvovej, o ktorej Nuzum učí svojich pacientov, je jej „masívna“ antioxidačná kapacita. Ak si spomínate, antioxidanty majú elektróny navyše, ktoré môžu vrátiť molekulám, ktoré voľné radikály poškodili vyradením elektrónov.

Livestrong² na doplnkoch kyseliny fulvovej

Livestrong je ďalšia široko čítaná a rešpektovaná webová stránka o zdraví a wellness. Livestrong nedávno publikoval článok s názvom: „Nevýhody kyseliny fulvovej“. Uh Oh! Znamená to, že našli problém s doplnkami kyseliny fulvovej? Vôbec nie!

Ukazuje sa, že názov tohto článku bol veľmi zavádzajúci – pravdepodobne len preto, aby „upútal“ čitateľa. V skutočnosti, Livestrongova recenzia doplnkov Fulvic Acid bola skutočne žiariaca!

V článku Livestrong sa uvádza, že „kyselina fulvová hrá úlohu pri ochrane vašich buniek pred oxidáciou, ku ktorej dochádza v dôsledku toxínov z prostredia. Zvyšuje rozpustnosť živín a ich dostupnosť pre bunky vo vašom tele.“ Kyselina Fulvová dokáže bojovať taktiež proti chorobám ako je rakovina a cukrovka s vysokou mierou vyliečených, alebo liečených ľudí.

V článku sa ďalej uvádzalo, že kyselina fulvová „bojuje proti škodám spôsobeným voľnými radikálmi, ktoré sa do vášho tela dostávajú cez jedlo…a toxíny z vonkajšieho prostredia“. Spomenuli tiež, že kyselina fulvová môže pomôcť vyrovnať minerály, ktoré poháňajú neuróny vo vašom mozgu.

Dr. Axe³ o doplnkoch kyseliny fulvovej

Dr. Axe prevádzkuje jednu z najnavštevovanejších webových stránok o prírodnom zdraví na svete s viac ako 15 miliónmi návštevníkov mesačne. Dr. Josh Axe, DNM, DC, CNS, je atestovaný lekár naturálnej medicíny, ako aj odborník na klinickú výživu.

Na svojej webovej stránke Dr. Axe uvádza, že výskum ukázal, že kyselina fulvová je „najlepším posilňovačom živín“. Uvádza tiež početné špecifické výhody kyseliny fulvovej, vrátane: zlepšeného zdravia čriev; lepšia imunitná funkcia; podpora trávenia a vstrebávania živín; ochrana kognitívneho zdravia; detoxikácia; zníženie zápalu; zníženie bolesti a zlepšenie energie.

NCBI / NIH 4  o kyseline fulvovej

Nakoniec sa pozrime, čo vláda hovorí o kyseline Fulvovej.

Národné centrum pre biotechnologické informácie (NCBI) je vládna agentúra, ktorá je pobočkou Národného inštitútu zdravia (NIH). Ich poslaním je posunúť vedu a zdravie poskytovaním prístupu k biomedicínskym informáciám.

Publikovali rozsiahle výskumy o účinkoch kyseliny Fulvovej na rast rakovinových buniek. Uvádzajú, že kyselina Fulvová spôsobuje smrť rakovinových buniek, alebo spomalenie šírenia zákernej choroby, akou je rakovina.

Publikovali vedecký článok o štúdii o liečivých účinkoch Fulvic Acid na ekzém. V tomto článku sa uvádza, že kyselina fulvová „so svojimi známymi protizápalovými vlastnosťami a dobrým bezpečnostným profilom má ďalšiu výhodu v tom, že ide o kyselinu“, ktorá znižuje pH pokožky.

Vezmite si najlepšie doplnky kyseliny fulvovej

Odborníci sa jednoznačne zhodujú. Kyselina fulvová je skutočne „zázračnou molekulou“ prírody, ktorá ponúka výhody pre širokú škálu zdravotných problémov a zdravotných problémov.

Doplnok Fulvic Acid od Advanced Health obsahuje 100% organické zložky rastlinného pôvodu, vrátane: elektrolytov; každá esenciálna aminokyselina; a viac ako 77 organických minerálov rastlinného pôvodu. tento špeciálny sprej Fulvovej kysleliny sa vyrába z jednej z najsilnejších z najsilnejších prírodných ložísk v Južnom pohorí Číny, kde sa ťaží zároveň najčistejšia forma kyseliny Fulvovej a Humínovej v súčasnosti.

Zdroj:

https://www.jcehepatology.com/article/S0973-6883(15)00118-8/fulltext
https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S1567576916301734

Dropping Acid… Fulvic acid, that is!


https://www.mdpi.com/2504-3900/1/10/1031/htm
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/30276216/

Diabetes