Advanced Health – Balíček pre posilnenie imunity

(13 recenzií zákazníkov)

V dnešnom svete plnom toxínov a patogénov je dôležité chrániť našu imunitu. Náš balíček poskytuje nielen komplexnú imunitnú podporu, ale aj čistú silu skutočnej synergie. Kombinácia Fulvovej kyseliny s komplexmi B a D zosilňuje ich vzájomný efekt, čím vytvára extrémnu obrannú bariéru proti chorobám:

  • Extrémna podpora imunity: Aktívne zložky významne posilňujú obranyschopnosť organizmu, čím prispejú k lepšej imunitnej odpovedi proti rôznym a častým chorobám.
  • Silná antioxidačná ochrana: Poskytuje silnú obranu proti voľným radikálom, ktoré môžu poškodiť bunky a tým spôsobiť predčasné starnutie alebo choroby.
  • Ochrana proti vírusom: Prírodné aktívne látky poskytujú zvýšenú obranu proti širokému spektru vírusov, čím chránia organizmus pred ich negatívnymi účinkami.
  • Účinná bunková detoxikácia: Pomáha v čistení celého tela – od jednotlivých buniek, cez mozog a orgány, až po celý organizmus, čím sa dosiahne optimálna funkcia tela.
  • Eliminácia chronických zápalov: Aktívne zložky pomáhajú znižovať a eliminovať chronické zápaly v tele, ktoré môžu byť príčinou mnohých ochorení.
  • Podpora zdravého trávenia: Prispieva k zlepšeniu tráviaceho procesu, čím sa dosiahne lepšie vstrebávanie živín a eliminácia toxínov z tela.
  • Obranyschopnosť organizmu: Výrazne podporuje celkovú obranyschopnosť organizmu, pripravuje telo na boj proti rôznym vnútorným a vonkajším hrozbám.

Naše produkty sú určené pre všetkých a sú bez lepku, bez laktózy a tak sú vhodné pre celiatikov, vegetariánov a vegánov.

57,99 

✓ Na sklade - doručenie do 2 dní

Navyše získate:

- Nákup od autorizovaného predajcu
- Odborné poradenstvo online/telefonicky
- Bezplatnú zdravotnú analýzu
- Zľavy, poukazy a akcie pre ďalšie nákupy